Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

Zodyak’ın 7. burcu olan Terazi burcunun döngüsü 23 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında olmaktadır. Terazi burcu sonbahar mevsimini başlatan burçtur. Akışı başlatan burçlar her zaman öncüdür ve özgün ruha sahiptir. Akım belirleyici yapıları sayesinde ortamda en iyi organizasyon kurucusu ve yöneticisi onlar olmaktadır.

Hava elementine sahip olan Terazi burcu bireyleri, nazik ve kibar iletişim dilinden hoşlanır. Hayatta attıkları her adımın içinde nezaket ve görgü kuralları mevcuttur. Karakterlerinde değişim yaşarken fırtına gibi esmezler, aynı şekilde değişimleri de bir o kadar yumuşak olur. Hava elementinin özü; zeka ve iletişimden gelmektedir. Anlayış gücü yüksek, sadık, iyi huylu ve saygılı olan Terazi burcu bireyleri, farklı diyaloglara sahip arkadaşlıklar ve bağlı hissettiği ilişkiler kurar. Terazi burcundaki bireyler gezegenlerin geçişleri sırasında kendilerini yalnız hissedebilir ve hayatlarına bir eş arayışı içine girebilir. Her zaman farklı düşünce yapısına sahip oldukları için hayatlarına giren partnerleri de yönetme eğiliminde bulunurlar.

Terazi burcu bireyleri kültür seviyesi yüksek kişilerdir. Güzel kitaplar okumayı severler, okudukları gibi de o kitap üzerine uzun uzun tartışarak içlerine sindirirler. Diğer okuyucuların fikirlerini merak eder ve kendi fikirlerini tekrar süzgeçten geçirerek emin olur. Deneyimler yaşayan insanlardan hoşlanırlar. Bu deneyimler insanı konuşturarak sürekli bir şeyler anlatmasını  sağlar. Terazi burcu bireylerinin ise en sevdiği aktivitelerden biri ise sevdiği kişileri dinlemektir.

Adalet terazisi simgesi ile sembolize edilen Terazi burcu, her türlü meselede mutlaka denge arayışındadır. Sorun her ne kadar karışık olursa olsun, mutlaka o sorun çözüme ulaştırılmalıdır. Her zaman adalet ve eşitliğin peşinden giderler. Bu denli eşitlikçi olan bireyler aynı zamanda çatışmadan da olabildiğince kaçmaktadır. Benliklerinin farkındadırlar. Her daim dış görünüşlerine ve güzel kokulara önem verirler. Bu nedenle Terazi burcu bireyini dışarda ya da evde bakımsız bir şekilde görmenize imkan yoktur.

Terazi Burcuna Ne Hediye Alinir
Terazi Burcuna Ne Hediye Alinir

Terazi burcu için hediye elbette kişiselleştirilmiş hediyeler ve dış görünüş ile ilgili olan hediyeler olmalıdır. Pek çok Terazi bireyi kendisini göstermeye bayılır. Ayrıca romantik kişiler oldukları için hediyenin yanında da ayrıca bir romantizm yaşamak isterler. Hediyenin kalitesine ve yenilikçi yapısına çok önem verirler. Terazi burcu kadınına ya da erkeğine alacağınız hediye için kalite, standartların üzerinde olmalıdır. Hediye seçiminde bu unsurlara dikkat ederseniz, size sunacağımız örnekler arasından en seveceği hediyeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Terazi burcuna alınabilecek hediyeler aşağıdadır;

Fotoğraf Çerçevesi

Bir nehir misali zaman akıp gidiyorken, en güzel gülüşleri yakalayarak anılarımızı fotoğraflar ile sonsuzlaştırıyoruz. Kişiye özel tasarım fotoğraf çerçevesi, terazi burcu hediye seçenekleri arasından en romantik dokunuşa sahip hediyelerden biridir. Terazi burcu bireyleri için zaman ve o zamanın geçtiği insanlar çok önemlidir. Hediye edeceğiniz kişide aidiyet duygusunu canlandıran, terazi burcu kadınına alınacak hediye arıyorsanız, mutlu anılarla geçirdiğiniz vakitleri, ömür boyu severek saklayacak bir hediye tercih edebilirsiniz. En kaliteli ahşap malzemesinden yapılan fotoğraf çerçevesi aynı zamanda özelleştirilebilir seçeneği sayesinde göz zevkinize hitap eden tasarımı yükleyebilirsiniz.

Ayna

Özel hissettiren hediyelerden hoşlanan Terazi burçları, kendilerine ait ürünlerin olmasından hoşnut duyarlar. Zodyak’ın takımındaki Terazi burcunun diğer burçlara göre aidiyet duygusu daha çok gelişmiştir. Bu yeri geldiğinde bireyler, yeri geldiğinde ise nesneler için geçerlidir. Terazi burcu kadınına alınacak hediye listesinden önemli bir yere sahip olan ayna seçeneği, Terazi kadınında aidiyet duygusunu geliştirmek, özel hissettirmek ve her daim ne kadar güzel olduğunu bu denli nahif bir dille söylemek isteyen bireyler için mükemmel bir seçenektir. Terazi burcu kadını, özel kullandığı eşyaların üzerinde isminin ya da kendi tasarımının yer almasından fazlasıyla memnun olur. Bu nedenle ayna hediyesini kişiye özel tasarım ile özelleştirerek isme hitap edebilirsiniz.

Cüzdan

Şıklığına ve dış görünüşüne verdikleri önemden defalarca bahsettiğimiz Terazi burcu erkeğine alınabilecek hediye, kaliteli ve imaj sahibi bir cüzdan olmalıdır. Terazi erkeğinin, adının yer aldığı eşyayı ayrı sahiplenir ve korur. Hayata ve insanlara karşı mütevazi bakışları olsa da kendilerine karşı her zaman egoları yüksektir. Deri ve kaliteli bir cüzdan üzerinde görünecek isimleri ile imtiyaz sahibi olduklarını hissedecekler. Şık ve kaliteli tasarımlara sahip olan cüzdan ürünlerini özelleştirilebilir ve kişiye özel isim ya da tasarım bastırarak Terazi burcu erkeğinin aidiyet duygusunu coşturabilirsiniz.

Ajanda

Terazi burcu bireyleri için şıklık önemli olduğu kadar günlük hayatta pratik kullanıma sahip olan ürünler de oldukça önemlidir. Terazi burcu doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünüyorsanız, yeni bir yaş başlangıcı olarak, tüm yılını planlayacak ve anılarını yazacak bir ajanda alabilirsiniz. Terazi burcu kadını hediye alternatifi olarak harika bir fikir olacaktır. Alacağınız ajanda aynı zamanda kişiye özel hale getirilerek günlük – ajanda formuna evrilir. Böylece bireyin öznel eşyası daha da anlam kazanır.

Termos

İyi kıyafet, lezzetli yemek, geniş kültür ve kaliteli kahve terazi burcunun önem verdiği hayat zevkleridir. Kalabalıktan çok hoşlanmayan terazi burcu bireyleri daha çok ev ortamında takılır ya da insanların çok sıklıkla uğramadığı parklar ve sahiller onlar için sosyalleşme alanıdır. Cafe ve restoran tarzı mekanlardan çok hoşlanmadıkları için dışarıda çok fazla bir şey yiyip içmezler. Bu nedenle hem ihtiyacı karşılayarak hem de şık tasarımı bir araya getirerek kişiye özel termos ile terazi burcu kadını ve erkeğinin gönlünü fethedebilirsiniz. Terazi burcu hediye seçimi için şıklık, pratiklik ve kişiye özel olması gerekmektedir. Aynı zamanda bir o kadar titiz olan terazi burcu bireyleri iş yeri de dahil olmak üzere ev dışında kolay kolay bir şey içmekten hoşlanmazlar. Temizliklerine düşkün olan terazi burcu bireyleri için termos her daim yanında taşınabilecek harika bir hediye alternatifidir.

Saat

Özel yaşam alanlarınızın duvarını süsleyecek, özel ve her bakışta o yaşanılan güzel duygulara götürecek olan saat hediyesi, hem terazi burcu erkeği hediye hem de terazi burcu kadını hediye için güzel bir seçenek olmaktadır. Farklı materyallerden üretilen saatlere dilediğiniz tasarımı bastırmak isterseniz özelleştir seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Romantik bir ambiyans yaratmak isteyen bireyler için evde yatak odasında özel zevkinize hitap edecek saatinizi asabilir ve yanlarına ekleyeceğiniz ufak dokunuşlar ile saatinizi daha da süsleyebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir