Shifting Nedir, Nasıl Yapılır?

Gerçekliğin değişmesi hakkında neden fazla bir şey duymadığınızı merak ediyorsanız, bunun nedeni, konuyla ilgili tartışmaların öncelikle Amino, Wattpad ve TikTok’taki platformlarda ve topluluklarda yapılması ve ana akım medyanın dikkatini neredeyse tamamen atlatmasıdır. Shifting kavramının tamamen yeni bir fenomen olmadığını belirtmek önemlidir, ancak popülaritesi şüphesiz son aylarda birkaç faktörden dolayı arttı.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

TikTok’ta Shifting Nedir?

Shifting, zihninizi yeni bir gerçekliğe girmek için eğitmenin bir yöntemidir. Bu eğilim ilk olarak fandomların ve özellikle Harry Potter fandomunun Draco Malfoy ile çıkmanın nasıl olacağını hayal etmesiyle ortaya çıktı. Şimdi, TikTok’taki bazı kullanıcılara göre, Draco’nun dünyasının gerçek görünmesi için gerçekliğinizi basitçe değiştirerek yapabilirsiniz.

Shifting Tam Olarak Neyi Değiştiriyor?

Basitçe söylemek gerekirse, gerçeklikleri değiştirme pratiği, bilincinizi mevcut deneyiminizden, yani Mevcut Gerçeklikten (CR) başka bir gerçekliğe, tipik olarak Arzu Edilen Gerçekliğinize (DR) kaydırmayı gerektirir.

Shifting Nasil Yapilir
Shifting Nasil Yapilir

Shifting Yöntemleri

Yöntemlere gelince, bunlar, değiştirenlerin değişimi “teşvik ettiği” farklı yöntemlerdir. Burada daha eksiksiz bir liste bulacaksınız, ancak aşağıda bazı popüler listeler var:

  • Kuzgun Yöntemi:  Bu muhtemelen en popüler gerçeklik değiştirme yöntemidir. Bununla, yatağınızda deniz yıldızı pozisyonunda uzanır ve bilinçaltılar oynarken 100’e kadar sayarsınız, sayılar arasında olumlu olumlamalar söylediğinizden emin olursunuz. Bu, bir kere denediğim tek yöntemdi ve gerçekliğin ne olduğunu bilmeden uyanıp kaldığım rüyalar içinde çok korkutucu bir “Başlangıç ​​benzeri” rüyalar yığınına neden oldu. Muhtemelen bir tesadüf, ama oldukça ürkütücüydü.
  • Alice Harikalar Diyarında yöntemi:  Bu yöntemle sırt üstü uzanıyorsunuz, Arzu ettiğiniz Gerçekliğinizden biri yanınızdan geçene kadar bir ağaca yaslandığınızı hayal ediyorsunuz ve ardından “tavşan deliğinden düşene” kadar onları kovalamanız gerekiyor. DR’nizin anahtarı.
  • Yastık yöntemi:  Bu yöntemde, bir kağıda olumlamaları yazar ve yatmadan önce yineleyerek, kağıt yastığınızın altında da uyuduğunuzdan emin olursunuz.
  • Asansör yöntemi:  Bu yöntemle kendinizi bir asansörde, yukarı çıktıkça artan enerji seviyeleriyle hayal etmeniz gerekir. Yakında, enerjiniz yeterince yüksek olduğunda asansör kapıları istediğiniz gerçekliğe açılacaktır.

Bu derin düşünme, size zenginleştirici bir deneyim, tazelenmiş hissetme ve daha iyi bir zihniyet sağlayabilir. Kendinizi yalnızca bir kişi olarak değil, aynı zamanda hedeflerinizi ve sınırlarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olur” diyor. “Ayrıca, daha önce başlamaktan korkmuş olabileceğiniz bir şeye başlamak için kendinizi yeterince motive etmenize de yardımcı olur.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir