Dark Desire Konusu Nedir?

Dark Desire (İspanyolca: Oscuro Deseo), Leticia López Margalli tarafından yaratılan, Meksika İspanyolcası bir gerilim dizisidir. Dizi, hayatını değiştirecek bir tatile çıkan genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Bu dizi 15 Temmuz 2020’de prömiyer yaptı.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Özet

“Evli Alma, tutkuyu ateşleyen, trajediyle biten ve onu yakınları hakkındaki gerçekleri sorgulamaya iten, evinden uzakta, kaçınılmaz bir hafta sonu geçiriyor.” —Netflix Özeti

Prestijli bir avukat ve üniversite profesörü olan Alma Solares, en iyi arkadaşını, ikincisinin boşanmasının “kederini işlemek” için hafta sonu ziyaret eder. Kaçış sırasında Alma, 23 yaşındaki Dario Guerra ile tanışır ve çılgın bir randevu yaşarlar. Yargıdaki hatasını unutmaya kararlı bir şekilde kocası ve kızıyla birlikte eve döner, ancak hayatı bir cehenneme dönüşür. Küçük bir macera olarak başlayan şey, yakıcı bir tutkuya ve ardından tehlikeli bir saplantıya dönüşerek, hepsini ölümcül bir şekilde birbirine bağlayan bir geçmişin sırları zincirini çözer.

Dark Desire Konusu
Dark Desire Konusu

Oyuncular ve Karakterler

  • Terapeuta olarak Magali Boysselle
  • Paulina Matos Edith olarak
  • Samantha Orozco Rosalba olarak
  • Zoe olarak Regina Pavón
  • Claudia Pineda Garcia olarak

Dark Desire 3. Sezon Olacak Mı?

Maalesef üçüncü sezon olmayacak. Netflix , Ağustos 2020’de Dark  Desire’ı ikinci sezon için yenilediğinde, yayıncı ikinci sezonun son olacağını belirtmişti.

İkinci sezon hemen hemen her şeyi güzelce sardı. Yani üçüncü sezona gerçekten gerek yok. İkinci sezon, Alma’nın Dario’nun karısı Julieta’yı öldürdüğünü kabul etmesiyle sona erer. Bu kolay bir plan değildi, ama Esteban’ın yardımıyla ve sodyum pentotal enjeksiyonuyla Dario en derin, en karanlık sırrını açığa çıkarıyordu.

Daha sonra, Dario’nun bir hastane yatağına kelepçeli olduğunu ve Alma’nın sokakta sigara içerken yürüdüğünü görüyoruz. Sonunda başına bu kadar dert ve acı veren adamdan kurtulmuştur. 2. sezonun sonunda bazı yarım kalmış şeyler çözülmedi, ancak önemli değiller.

Dark Desire 3. sezonunun gerçekleşmesi pek olası olmasa da hayranlar umudunu tamamen kaybetmemeli. Üçüncü sezon için yeterli talep varsa, Netflix diziye devam edebilir. Ama şimdilik, gerilim dizisi Dark Desire için yolun sonu.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir