Traktör Kabin Camı

Traktörlerin sürücü alanı, kapılar da dahil olmak üzere çerçeveler hariç tamamen camdan oluşmaktadır. Bunun temel nedeni ise tarımsal amaçlı olarak kullanılmakta olan traktörlerde görüş açısını en verimli hale getirerek, işlerin çok daha kolay bir şekilde yapılabilmesidir. Traktör kabin camı normal araçlarda yer alan camlara göre daha farklı bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Özellikle de yeni traktörlerde traktör kabin camı yüksek görüş açısı ile önemli bir parça olarak dikkat çekiyor.

         Traktörler ağır koşullar altında çalışan makineler olduğu için çeşitli hasarlar almaya da son derece açık olduklarını söylememiz mümkün. Bu parçalardan bir tanesi de kabin camlarıdır. Kabin camları her ne kadar kullanım amacına uygun bir şekilde son derece sağlam bir yapıya sahip olarak üretilse de zaman zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak hasar aldığını söylemek mümkündür. Traktör camları neredeyse 5 – 6 mm’lik kalınlığa kadar ulaşmaktadır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

                                            En Çok Satan Traktör Kabin Camları

         Traktör kabin camları oldukça geniş bir portföye sahip ürünlerdir. Farklı markalara ait farklı kabin modelleri arasından uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Traktör kabin camları genelde temperli camlar olarak üretilmektedir.

         Traktör kabin camı alırken özellikle de ölçülere dikkat etmeniz son derece önemli bir noktadır. Aksi takdirde kabin camı traktör kabini için uygun olmayabilir, dilediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Bu nedenle traktörünüzün marka ve modeline uygun bir kabin camı seçmenizde fayda vardır.

                                            Traktör Kabin Camı Fiyatları

Traktör kabin camı fiyatları konusundan net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Çünkü bu kategoride çok sayıda ürün yer alır ve fiyatlarda bu doğrultuda değişiklik gösterir. Hammadde kalitesi, ürün boyutları, marka ve birçok faktör kabin camı fiyatlarını doğrudan etkileyen şeylerdir. Otocamdepo üzerinden çok sayıda farklı traktör kabin camına erişebilirsiniz. Ayrıca bu kabin camlarına otocamdepo üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olmanız da mümkün. 

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir